Vyhrajte hračky od spoločností Mattel a Fisher-Price!

Veľká októbrová súťaž s e-shopom www.fihatralala.sk - Vyhrajte hračky od spoločností Mattel a Fisher-Price!

 
Ak ste fanúšikmi hračiek a túžite po príležitosti vyhrať niektoré z najlepších hračiek od renomovaných spoločností Mattel a Fisher-Price, máme pre vás skvelú správu! E-shop www.fihatralala.sk pripravil úžasnú októbrovú súťaž, v ktorej máte šancu získať tieto fantastické hračky priamo z tohto obrázka. Čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli všetko o podmienkach tejto súťaže.
 
Podmienky súťaže sú nasledovné:
 
1. Obdobie súťaže: Súťaž začína 3. októbra 2023 a končí 30. októbra 2023. Máte mesiac na to, aby ste sa zapojili a mali šancu vyhrať.
 
2. Minimálna hodnota nákupu: Pre účasť v súťaži je potrebné nakúpiť produkty v e-shope www.fihatralala.sk v minimálnej hodnote 35 EUR. 
 
3. Losovanie výhercov: Všetky uhradené objednávky v hodnote 35 EUR a viac (bez poštovného) budú zaradené do losovania. Začiatkom novembra vylosujeme 7 šťastlivcov, ktorí získajú tieto fantastické hračky.
 
4. Zverejnenie výsledkov: Výsledky losovania budú zverejnené prostredníctvom videa na sociálnych sieťach Facebook a Instagram Fíha tralala. Môžete sa tešiť na napínavé vyhlásenie výhercov.
 
5. Odovzdanie výhier: Výhry budú odoslané výhercom do Vianoc, čo znamená, že ak budete jedným z tých šťastlivcov, môžete očakávať svoju výhru v predvianočnom období. To určite prinesie radosť vám, alebo vašim blízkym.
 
Ak chcete mať šancu vyhrať tieto úžasné hračky, stačí navštíviť e-shop www.fihatralala.sk počas súťažného
obdobia a uskutočniť nákup za minimálnu hodnotu 35 EUR. Nezabudnite, že čím viac objednávok v tejto hodnote urobíte, tým vyššiu šancu budete mať na výhru.
 
E-shop www.fihatralala.sk je plný skvelých produktov pre deti všetkých vekových kategórií. Môžete si vybrať z rôznych kategórií, ako sú plyšové hračky, knižky, CD a DVD, šperky, či kvalitné oblečenie a mnoho ďalších. Bez ohľadu na to, či hľadáte niečo pre vaše vlastné dieťa alebo darček pre blízkeho malého člena rodiny, v e-shope www.fihatralala.sk nájdete širokú ponuku kvalitných a zábavných hračiek.
 
Okrem šance na výhru týchto skvelých hračiek od spoločností Mattel a Fisher-Price máte aj výhodu, že vaše objednávky budú mať dostatočný čas na doručenie pred Vianocami. To znamená, že ak sa stanete jedným z výhercov, môžete očakávať, že vaše výhry budú pripravené na rozbalenie a hranie počas sviatočného obdobia.
 
Nezmeškajte túto príležitosť a zapojte sa do Veľkej októbrovej súťaže s e-shopom www.fihatralala.sk. Nakúpte si skvelé produkty v hodnote minimálne 35 EUR a získajte šancu vyhrať hračky od spoločností Mattel a Fisher-Price. Nech sa vám darí vo vyhľadávaní tých najlepších darčekov a prajeme vám veľa šťastia v súťaži!