Koncerty

 

Od apríla nová šou Koleso šťastia: 


21. 4.2024  Trnava - vstupenky

23.4.2024 Trenčín - vstupenky

29.4. 2024 Hlohovec - vstupenky

04.05. 2024 Brno - vstupenky

14.5.2024 Bratislava - vstupenky

9.5.2024  Poprad - vstupenky

18.5.2024 Revúca - vstupenky

 

pripravujeme jesenné turné Koleso šťastia:  

 

19.9.2024 Bratislava - Dúbravka

1.10.2024 Bratislava - Ružinov 
13.10.2024 Sereď 
15.10. 2024 Nové Mesto nad Váhom 
16.10.2024 Žilina
19.10.2024 Dolný Kubín 
20.10.2024 Námestovo 
23.10.2024 Púchov 
24.10.2024 Prievidza 

5.11.2024 Čadca 
7.11.2024 Bratislava - Dúbravka 
13.11.2024 Považská Bystrica
15.11.2024 Košice 
16.11.2024 Vranov nad Topľou 
18.11.2024 Galanta

 

 

 

 

 

Pesničková šou FÍHA tralala pre najmenších divákov

Pozývame vás na osobné stretnutie s vašou obľúbenou FÍHOU počas veľkej pesničkovej šou aj vo vašom meste, kde zaznie až 23 najobľúbenejších hitov. Škriatok FÍHA je zárukou toho, že z predstavenia odchádzate naplnení radosťou. Pre svojich fanúšikov pripravila FÍHA tralala novú rozprávkovú šou! Môžete sa tešiť na vaše obľúbené pesničky a rozprávkové postavičky, ktoré poznáte z hudobných filmov BUMBARASA či Farebný svet. Nový program bude plný prekvapení!  

Príďte si zaspievať a zatancovať so škriatkom FÍHA

Pesničky ako Budík, Idem kva kva k vám, Bum bác či Bumbarasa nemusíme fanúšikom škriatka FÍHA predstavovať. Ako však dopadne románik medzi tatrovkou a bagrom? A zatancuje Dino Discotekus na kredenci latino? Ponorte sa s nami do sveta škriatka FÍHA, na koncerte sa zabavia hudobníci, športovci aj bifľošky – všetci budeme super kamoši a kamošky. Oprášte spevníky a precvičte si hlasivky, spoločne nás bude počuť celé mesto! 

Rozcvička s FÍHOU aj obed s Robotom

Počas rozcvičky vaše nohy robia dupi dupi a ruky robia ťapi ťapi. Ako to však znie, keď sa rozcvičuje celý kŕdeľ detí aj s rodičmi v kultúrnom dome alebo hudobnom klube? Zažiť to môžete na vlastnej koži a popritom sa dozviete, či pán Robot vyjedol iba slivkový kompót a ako Myšky z knižky zvládli veľké upratovanie. 

Koncertujeme po celom Slovensku aj v Česku

V desiatkach miest na celom Slovensku sa môžete stretnúť so spomínaným Budíkom, Dinom, Robotom a ďalšími kamarátmi škriatka FÍHA. Tancovať, spievať, skákať, smiať sa a kričať je dovolené počas celého koncertu! Dobrou náladou počas koncertu sa „nakazia“ všetci – aj ocko s mamičkou.

 

Dĺžka predstavenia: 60 minút

Vhodné pre deti od 2 rokov, ale vítaní sú všetci, ktorí sú na kultúrne podujatie zrelí. 

Hlas Budíku prepožičal herec Peter Marcin

Zoznam piesní: Budík, O zúbkoch, Rozcvička, Ukazovačky, Tani tani, Leporelo, Idem kva kva k vám, Letí letí, Slivková pesnička, Aj ja rád papám, Ovocný rock and roll, O autíčku, Syry Syry, Veľké upratovanie, Bager a Tatrovka, Lúka, Bum bác, Bumbarasa, Dino Discotekus, Super kamoši, Láska.

 

Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek.

 

Najčastejšie otázky - Nové predstavenie Fíha tralala.
Veľmi sa tešíme, že sa o našu novú šou zaujímate a že ste zvedaví, čo vás čaká.
 
Musí mať vstupenku aj dieťa, ktoré má 0,25, 1, či 2 roky? ????
ÁNO. Každá osoba aj malá osôbka musí mať zakúpenú platnú vstupenku. Žiaľ nemáme sponzora, ktorý by za nás zaplatil prenájom priestorov, honoráre umelcov, cestovné náklady, výrobu kostýmov a kulís a ďalších asi 50 výdavkov. ????
 
Ale ja budem mať dieťa na kolenách: ????Aj tak musí mať vstupenku, predstavte si 300 rodičov s deťmi na kolenách, to by bolo 600 ľudí v sále. Asi by ste sa necítili pohodlne, ani bezpečne. ????
 
Vekové obmedzenie: Žiadne! ???? Odporúčame pre deti od 2 rokov, ale vítaní sú všetci. Zvážte, či je vaše dieťatko zrelé byť v uzavretom, hlučnejšom priestore s ďalšími cca 300 ľuďmi.
 
Koľko je vstupné? V predpredaji 14 EUR, na mieste 15 EUR. Zatiaľ! Vzhľadom na aktuálnu situáciu, budeme musieť cenu vstupeniek zvyšovať. Takže kupujte čo najskôr... Verím, že keď uvidíte našu výpravu, usúdite, že vstupné sme nastavili tak, že ledva pokryje naše náklady.
 
Dĺžka predstavenia: cca 60 minút. Máme overené, že táto dĺžka je pre detičky v divadelnom priestore ideálna.
 
Koľko piesní bude v predstavení? 23 najväčších hitov, ktoré ste si najviac prosili!
 
Koľko osôb hrá v predstavení? 5 + ostatní zákulisní pracovníci.
 
Aké postavičky uvidíte? FÍHA Tralala, Myšky z knižky, Žabky, Budík, pán Robot, Dino Discotekus.
 
Bude sa Fíha fotiť s detičkami????? Autogramiáda nie súčasťou predstavenia. 
 
Dress code: Chceme, aby ste sa cítili čo najlepšie. Zároveň je našou túžbou učiť deti, že na kultúrnu udalosť sa patrí slušne obliecť. Dajte sa do gala na Fíha tralala ???? . Divák je veľkou súčasťou predstavenia, aj od Vás záleží celkový dojem z nami pripraveného kultúrneho podujatia.
 
Prosba: Nevadí nám, keď si Vaše detičky natočíte, či odfotíte. Prosíme Vás, aby ste nenatáčali dlhé pasáže z nášho predstavenia. Radšej si nechajte voľné ruky na potlesk, ktorý by nás veľmi potešil. Naši umelci v tejto šou podajú fakt veľký výkon. Poteší nás, keď o nás napíšete pár milých slov na sociálne siete a odporučíte naše predstavenie iným rodičom.