Pripraviť sa, pozor, štart

Práve vyšlo nové DVD "Pripraviť sa, pozor, štart!", v ktorom sa spájajú stále populárnejšie piesne skupiny BABY BAND (Zvieratká, Ovocná pesnička, Šašo Rudo, Ďakujem a prosím... a ďalšie) s pútavým príbehom škriatka Fíha a jej piatich detských kamarátov. 

Príbehy aj piesne boli vyberané metodicky tak, aby deťom sprostredkovali najdôležitejšie základné poznatky k témam: ročné obdobia, zvieratká, ovocie, zelenina, farby, upratovanie izbičky, slušné správanie, čistenie zúbkov, počítanie do desať a dni v týždni. Krásne aranžmány piesní, živé nástroje, spevy štyroch skvelých speváčok, výpravné videoklipy a veselé príbehy, ktoré deti zažili s Fíhou v jej domčeku-knihe, zaručujú kvalitný audio-vizuálny zážitok pre deti aj dospelých. 

V ponuke aj CD "Pripraviť sa, pozor, štart!"

Nové DVD od škriatka Fíha

Škriatok Fíha si so svojimi kamarátmi pripravil skvelý darček pre všetky poslušné deti, ktoré sa chystajú na nástup do prvého ročníka základnej školy. Každý správny predškolák by mal ovládať témy, ktoré sú obsahom tohto DVD. Vďaka tejto audiovizuálnej pomôcke sa deti naučia všetky spomínané témy hravou formou, ktorá ich bude baviť a ktorá ich zároveň zabaví na dlhé hodiny počas upršaných dní. V ponuke je aj alternatívne CD, ktoré si môžete pustiť napríklad pri dlhej ceste autom.

dvd pripraviť sa, pozor, štart