Dievčenské darčeky

Ideálne darčeky pre dievčatá

Máte problém vybrať darčeky pre vašu malú princeznú? Dievčenské oblečenie, milé bábiky, zábavné knihy aj vaše obľúbené pesničky od FÍHA Tralala nájdete v našej ponuke. Nechali ste si výber narodeninového alebo vianočného darčeka na poslednú chvíľu a neviete nič vybrať? My sme najlepšie dievčenské darčeky vybrali za vás – s obľúbenými postavičkami FÍHA Tralala, ktoré si vaše dcérky beznádejne zamilujú, zaručene zabodujete.

Stránka 1 z 2 - 39 položiek celkom

Cena

345
1345
šiltovka Fíha tralala 53
€14,90
€19,90 (–25 %)
112
DVD FÍHA tralala  DVD
€10
40
Hore
Ďalšie produkty

Najlepšie darčeky pre dievčatá

Doprajte vášmu milovanému dievčatku ozajstnú radosť, ktorá sa mu navždy zapíše do srdiečka. Obdarujte ju vysnívanými hračkami z FÍHA Tralala príbehov a pesničiek alebo pútavými knižnými príbehmi, ktoré môže mať vždy pri sebe. Výbornou zábavou doma i na výletoch sú fíhovské puzzle 

Očarí vás aj pestrý výber dievčenského oblečenia s motívom vašej najobľúbenejšej detskej postavičky. Pohodlné pyžamá, veselé podkolienky, veselé čiapky a šiltovky alebo neodolateľné tričká. Toto všetko a ešte viac vás čaká v sekcii dievčenských darčekov, ktorá je plná úžasných vecičiek pre dievčatá rôzneho veku. Potešte vašu milovanú dcérku, vnučku či neterku nádhernými kúskami z dielne škriatka FÍHA Tralala a radujte sa spolu s ňou.