Chlapčenské darčeky

Ideálne darčeky pre chlapcov

Malí zbojníci neposlúchajú vždy tak, ako by sme si to predstavovali. To však nie je dôvod na to, aby nedostali žiadny pekný darček. V našej ponuke nájdete praktické darčeky pre poslušných chlapcov aj malých nezbedníkov. Chcete naozaj potešiť vášho malého loptoša? FÍHA Tralala vybrala skvelé produkty na hranie, počúvanie i štýlové detské oblečenie, ktoré sa u vás doma rozhodne nestratia a zlepšia vašim ratolestiam náladu.

Stránka 1 z 2 - 38 položiek celkom

Cena

345
1345
DVD FÍHA tralala  DVD
€10
40
Hore
Ďalšie produkty

Tipy na darčeky pre chlapcov

Nefalšovaná radosť v očkách detičiek. Obdarujte milovaných chlapcov úžasnými darčekmi, ktoré ich skutočne obohatia. Na najväčšie hity obľúbenej detskej postavičky na CD a DVD nosičoch si s vami zaručene „zatancuje“ aj plyšová postavička FÍHA Tralala a jej kamaráti z detských hitov. Budík, Robot či Dino Discotekus – títo všetci sa už nevedia tešiť, ako skrášlia detskú izbičku. 

Skvelým vianočným darčekom pre najmenších chalanov bude istotne naša fíhovská čapica na zimu, v ktorej budú všade neprehliadnuteľní. Aj trochu starších chlapcov bez obáv oblečte do štýlových a praktických kúskov z našej jedinečnej dielne. Originálne FÍHA Tralala mikiny, tričká, teplákové vesty aj pohodlné tepláky sú ideálne na všetky chlapčenské huncútstva. Jednoducho dokonalé detské a tínedžerské oblečenie v trendy prevedení, v ktorom vás radi všetkých privítame aj na našich koncertoch.