Tričko pre deti - Fíha tralala v autíčku

Nový dizajn obľúbenej postavičky Fíha tralala určite poteší každého mini fíhovského fanúšika.  Užite si v ňom teplé letné dni. Už sa tešíme, keď vás v ňom uvidíme na nejakom koncerte! 

€15
Tričko pre deti - Fíha tralala v autíčku
Veľkosť: 3-4
Skladom
€15
Veľkosť: 5-6
Skladom
€15

Predstavujeme vám nový dizajn obľúbenej postavičky FÍHA tralala na tričkách. Doplňte vašu zbierku štýlového oblečenia s motívom FÍHY tralala a potešte seba aj detičky.

Škriatok FÍHA na ňom cestuje vo svojom červenom autíčku a pozýva na svoje veselé dobrodružstvá aj vaše detičky.  Tričko s milým autíčkom je najnovším kúskom z kolekcie oblečenia pre deti, ktoré pre vás s láskou tvoríme. 

Detské tričká s motívom FÍHY

Radosť detičiek po celý deň v krásnych tričkách z našej dielne. Všetkými deťmi milovaná postavička FÍHA tralala je hlavným motívom našich tričiek a nový kúsok s červeným autíčkom nie je výnimkou. Biele tričko zo stopercentnej bavlny je dostupné v dvoch veľkostiach – pre deti do 110 cm a pre väčšie detičky do 122 centimetrov a určite poteší každého mini fíhovského fanúšika. Tričko má neutrálny strih, takže padne dievčatám aj chlapcom. 

Oblečte svoje deti štýlovo a komfortne, to všetko za skvelú cenu. Užívajte si v novom tričku z našej dielne teplé prázdninové dni a radujte sa z leta spolu s FÍHOU. Radi vás v novom tričku FÍHA tralala v autíčku uvidíme aj na nejakom našom koncerte. 

 

2 veľkosti: do výšky 110 cm

                 do výšky 122 cm

Zloženie: 100% bavlna

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: