tepláková mikina pre deti

kvalitná tepláková mikina pre chlapcov aj dievčatá

limitovaná edícia

€45
tepláková mikina pre deti
Veľkosť: 134
Skladom
€45
Veľkosť: 140
Skladom
€45
Veľkosť: 146
Skladom
€45
Veľkosť: 152
Skladom
€45
Veľkosť: 158
Skladom
€45
Veľkosť: 164
Skladom
€45

Detská tepláková mikina COMFY z kolekcie "Find the tree"  je navrhnutá pre chlapcov, ale výborne sa v nej cítia aj dievčatá. Hravý návrh od našich módnych tvorcov krásne dopĺňa osobnosť dieťaťa, ktoré sa chce vyrovnať svojim rovesníkom, ale aj sa podobať na svojich rodičov. V rovnakom dizajne si totiž u nás môžu pohodlné mikiny kúpiť aj dospelí. V kombinácii s teplákovými nohavicami z rovnakej kolekcie tvorí táto mikina krásnu teplákovú súpravu. Výhodou oddeleného predaja vrchnej a spodnej časti súpravy je, že si môžete skombinovať rôzne veľkosti teplákov a mikiny, ale aj doplniť si tú časť oblečenia, ktorú opotrebujete skôr. Nájdete strom ukrytý v dizajne oblečenia? 

Mikina so širokým výberom veľkostí

V našom kolektíve myslíme na všetky vekové kategórie detí. Aj preto si môžete napríklad túto mikinu objednať až v desiatich rôznych veľkostiach. Preskúmajte celú našu ponuku detského oblečenia, kde nájdete komfortné a štýlové kúsky pre malých aj veľkých chlapcov aj dievčatá. Samozrejme, že myslíme aj na rodičov, ktorí sa chcú zladiť so svojimi ratolesťami.  

Kvalitné oblečenie = zdravie a spokojnosť

Naše produkty sú vyrobené len zo skutočne kvalitných a zdravotne absolútne nezávadných materiálov. Detská pokožka je citlivý orgán, ktorý rozhodne nechcete vystavovať chemikáliám, ktoré zo seba púšťajú rôzne nekvalitné kúsky takzvanej rýchlej módy. Chráńte zdravie vášho dieťaťa výberom kvalitných potravín, prírodnej kozmetiky, ale aj kúpou nezávadného oblečenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: