Aplikácia FÍHA tralala

Milí kamaráti.

Už dlhšiu dobu nám píšete, že by ste si radi užili našu tvorbu bez reklám, že už mnohí nemáte  prehrávače CD a DVD nosičov.

Je to tu. Konečne si môžete do svojich mobilných zariadení stiahnuť našu novú aplikáciu FÍHA tralala, v ktorej nájdete celú našu audiovizuálnu aj hudobnú tvorbu.

Je to zároveň aj príležitosť fíhovskú tvorbu podporiť, aby sme mohli vytvárať nové videá, pesničky a krásne knižky pre deti.

Aplikácia je dostupná zadarmo a hneď si môžete užiť veľa krásnych videí. Potom máte možnosť odomknúť úplne všetky videá a hudbu mesačným predplatným, alebo kúpou jednotlivých videí, či albumov.

Na Vašu požiadavku vám prinášame aj možnosť video stiahnuť a pozerať a počúvať offline!

Celý zisk z predaja bude použitý na vznik nových videí pre Vaše deti!

Podporíte tým viac ako 100 kvalitných umelcov a iných pracovníkov, ktorým dávame prácu.

Nainštalujte si ju hneď teraz, aby Vám neunikli žiadne krásne chvíle so škriatkom Fíha, ktorý kútiky úst deťom dvíha :)

Aplikáciu nájdete tu: 

https://bit.ly/3rmQn0c


S láskou fíhovská rodinka :)

Najčastejšie otázky:

Je aplikácia FÍHA tralala zadarmo? Áno, aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo a veľa videí si užívate hneď po stiahnutí bez poplatku.

Na akých zariadeniach môžem používať aplikáciu? Aplikácia je určená pre mobilné telefóny a tablety s operačným systémom Android a IOS. 

Keď chcem mať aplikáciu na rôznych zariadeniach, musím si video alebo preplatné kúpiť znovu? Nie, s láskou  Vám oznamujeme, že v rámci jedného operačného systému a ak ste na zariadeniach prihlásení pod rovnakým kontom, nemusíte platby posielať znovu! 

Môžem videá pozerať bez internetu? Áno, video, ktoré chcete pozerať offline, si môžete počas pripojenia na internet stiahnuť do aplikácie a neskôr pozerať bez míňania dát. 

Načo slúži srdiečko v aplikácii? Keď si videá označíte srdiečkom, zaradí vám ich aplikácia medzi vaše obľúbené. Vytvoríte si tak vlastný playlist obľúbených videí. 

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na fihoshop@fihatralala.sk

 

Aplikácia FÍHA tralala - podmienky používania

FIHA tralala (aplikacia) Vseobecne obchodne podmienky...

1 položiek celkom