CD Pripraviť sa, pozor, štart! CD

€8
Skladom

Krásne pesničky pre vaše detičky! Nájdete aj v aplikácii Fíha tralala!

Kategória: CD pre deti na počúvanie
Hmotnosť: 0.154 kg

Nový projekt BABY BAND z dielne FÍHA tralala Vám prináša 1. CD z pripravovanej edície Pripraviť sa, pozor, štart!

Obsahuje 12 skladieb, ktoré pomôžu deťom predškolského veku pripraviť sa na školu. Témy piesní boli vyberané metodicky tak, aby deťom sprostredkovali najdôležitejšie základné poznatky. V kvalitných textoch a očarujúcej hudbe sú spracované tieto témy: ročné obdobia, zvieratká, ovocie, zelenina, farby, upratovanie izbičky, slušné správanie, čistenie zúbkov, počítanie do desať a dni v týždni. Krásne aranžmány piesní a nádherné spevy štyroch speváčok dopĺňajú živé nástroje, ktoré dávajú piesňam originalitu a zaručujú kvalitný hudobný zážitok pre deti aj dospelých. Toto CD by nemalo chýbať v žiadnej zbierke detských piesní a je výbornou pomôckou pri výchove a výučbe detí predškolského veku.

Detské CD pre predškolákov

Detské CD, ale aj detské DVD z našej ponuky pomôžu pripraviť vašich predškolákov na nástup do prvej triedy. Deti v škôlke sa učia ročné obdobia, spoznávanie zvieratiek, ale napríklad aj farby či prvé počítanie. Veselé detské CD pomôže deťom osvojiť si tieto zručnosti a nástup do školy tak bude oveľa jednoduchší. Deti ani nevedia, že sa niečo učia – škola hrou je mimoriadne zábavná a vhodná pre deti každého veku. Pesničky sú, samozrejme, určené aj pre mladších súrodencov vašich predškolákov.

ZOZNAM PESNIČIEK NA CD PRIPRAVIŤ SA, POZOR, ŠTART!:

 1. Zvučka
 2. Za Okienkom
 3. Zvieratká
 4. Veľké Upratovanie
 5. Ovocná Pesnička
 6. Šašo Rudo
 7. Utiekli Dni Z Kalendára
 8. Ďakujem A Prosím
 9. Zajačica Alica
 10. Zubná Kefka
 11. Bodky
 12. Rozlúčka
 
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Dvd 2018/06/23 00:32
Bude prosim vas aj DVD?
Odpovedať
F Avatar autora 2018/06/26 08:14
Dobrý deň, Monika, na DVD BABY BAND - Pripraviť sa, pozor, štart! práve pracujeme. Predpokladáme, že k zakúpeniu bude niekedy na jeseň. Pre viac info sledujte náš facebook FÍHA tralala, prípadne náš Youtube kanál, kde nájdete už aj pár hotových videoklipov z pripravovaného DVD. Prajeme pekný deň. Team Fíha tralala

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie