CD Pripraviť sa, pozor, štart! CD

Krásne pesničky pre vaše detičky! Nájdete v aplikácii Fíha tralala!

Položka bola vypredaná…
Vypredané
€10
Kategória: CD pre deti na počúvanie
Hmotnosť: 0.154 kg
Položka bola vypredaná…

Nový projekt BABY BAND z dielne FÍHA tralala Vám prináša 1. CD z pripravovanej edície Pripraviť sa, pozor, štart!

Obsahuje 12 skladieb, ktoré pomôžu deťom predškolského veku pripraviť sa na školu. Témy piesní boli vyberané metodicky tak, aby deťom sprostredkovali najdôležitejšie základné poznatky. V kvalitných textoch a očarujúcej hudbe sú spracované tieto témy: ročné obdobia, zvieratká, ovocie, zelenina, farby, upratovanie izbičky, slušné správanie, čistenie zúbkov, počítanie do desať a dni v týždni. Krásne aranžmány piesní a nádherné spevy štyroch speváčok dopĺňajú živé nástroje, ktoré dávajú piesňam originalitu a zaručujú kvalitný hudobný zážitok pre deti aj dospelých. Toto CD by nemalo chýbať v žiadnej zbierke detských piesní a je výbornou pomôckou pri výchove a výučbe detí predškolského veku.

Detské CD pre predškolákov

Detské CD, ale aj detské DVD z našej ponuky pomôžu pripraviť vašich predškolákov na nástup do prvej triedy. Deti v škôlke sa učia ročné obdobia, spoznávanie zvieratiek, ale napríklad aj farby či prvé počítanie. Veselé detské CD pomôže deťom osvojiť si tieto zručnosti a nástup do školy tak bude oveľa jednoduchší. Deti ani nevedia, že sa niečo učia – škola hrou je mimoriadne zábavná a vhodná pre deti každého veku. Pesničky sú, samozrejme, určené aj pre mladších súrodencov vašich predškolákov.

ZOZNAM PESNIČIEK NA CD PRIPRAVIŤ SA, POZOR, ŠTART!:

 1. Zvučka
 2. Za Okienkom
 3. Zvieratká
 4. Veľké Upratovanie
 5. Ovocná Pesnička
 6. Šašo Rudo
 7. Utiekli Dni Z Kalendára
 8. Ďakujem A Prosím
 9. Zajačica Alica
 10. Zubná Kefka
 11. Bodky
 12. Rozlúčka
 
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Dvd 2018/06/23 00:32
Bude prosim vas aj DVD?
Odpovedať
F Avatar autora 2018/06/26 08:14
Dobrý deň, Monika, na DVD BABY BAND - Pripraviť sa, pozor, štart! práve pracujeme. Predpokladáme, že k zakúpeniu bude niekedy na jeseň. Pre viac info sledujte náš facebook FÍHA tralala, prípadne náš Youtube kanál, kde nájdete už aj pár hotových videoklipov z pripravovaného DVD. Prajeme pekný deň. Team Fíha tralala