Robot Fíha tralala - plyšák pre deti

 
  • 1 z 2
 

doskladníme budúci týžďen :)

Ďakujeme za veľký záujem o nášho pána Robota. Prvé kusy sa hneď vypredali. Dodávateľ nám prisľúbil dodanie ďalších kusov budúci týžďeň. Ďakujeme za trpezlivosť!

Prišiel k nám pán Robot na slivkový kompót, kompót slivkový, babka otvorí.

 

Dostupnosť Skladom
€25    
Kategória FÍHOshop
 

Dlho si fanúšikovia projektu Fíha tralala pýtali túto krásnu hračku z pesničkovej rozprávky Farebný svet. Plyšový Robot, ktorého poznajú z videoklipu vytvoreného k Slivkovej pesničke si konečne môžu pomojkať aj jeho fanúšikovia! Pri jeho tvorbe sme mysleli hlavne na kvalitu, estetiku a podporu slovenských a českých výrobcov. Limitovaná edícia vznikla pri príležitosti oslavy 10 rokov od vzniku projektu Fíha tralala. 

Plyšové hračky pre vaše deti

Plyšové hračky patria medzi najobľúbenejších spoločníkov menších aj väčších detí. Robia im spoločnosť pri návšteve lekára, pri ceste na výlet či na prázdniny, ale aj počas zaspávania. Ak je plyšák zároveň obľúbenou detskou postavičkou vašich ratolestí, efekt radosti zo spoločných hier je dvojnásobný.

Aj robot môže byť mäkký

Obľúbený robot z DVD a CD rozprávok FÍHA tralala spĺňa všetky vlastnosti, ktoré by mal mať správny plyšák. Skvele sa bude vynímať v postielke vedľa novorodenca, ktorého môže celú noc strážiť, ale aj v rukách starších detí – napríklad aj na koncerte škriatka Fíha.

Výška/veľkosť: 35 cm

Materiál:

77% bavlna

23 % PES

100% PES výplň

Hmotnosť: 0.203 kg

Hmotnosť 0.203 kg

Farebný svet


Slivková pesnička


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: