CD Super kamoši od Fíha tralala CD

Pesničkové CD pre všetky deti. Krásne pesničky pre vaše detičky! Nájdete aj v aplikácii Fíha tralala!

 

Dostupnosť Skladom
€10 €10 / 1 ks
CD Super kamoši od Fíha tralala CD

Novinka CD Super kamoši vás poteší úplne novými pesničkami z dielne FÍHA tralala. Je určená pre všetky deti. Nájdete na nej pesničky, ktoré si zaručene rýchlo obľúbite.

 

Láska

Bublanina

Cesta von

Lastovičky

Super kamoši

Dino Discotekus

Leporelo

Ide ide

Ťahal dedko repu

 

Texty:

Martina Fíha Jelenová

 

Hudba:

Miroslav Šibík (Autor hudby väčšiny fíhovských pesničie napr.  Bum bác, Kolovrátok, Aj ja rád papám, Semienka, Kvapi kvap atď. )

Adam Hudec: ( autor hudby v pesničkách Veľké upratovanie, Ovocná pesnička, Za okienkom a ďalších...)

a Martina Jelenová

 

VÝBER DETSKÝCH PIESNÍ

Prvá pesnička o láske Vám navodí krásnu vianočnú atmosféru. V druhej BUBLANINA si zaspievame o obľúbenom koláčiku. Treťou pesničkou rozdáme nádej deťom, ktoré sa rodia do chudobných rodín. V štvrtej si spolu s lastovičkami zopakujeme poradové čísla. Pre všetkých super kamošov sme pripravili krásnu hymnu, ktorá nás privedie až k poriadnej diskotékovej tancovačke Dino Discotekus. Pesničku Leporelo, sme vytvorili, aby vám poriadne rozcvičila jazýčky a precvičila pamäť, ktorú si vycibríte aj v milej riekanke Ide ide. Nakoniec sa upokojíme pri počúvaní obľúbenej ľudovej rozprávky vo fíhovskom prevedení. Nech vám naše nové CD robí radosť!

Veselé detské pesničky

Ak vám nestačia len detské spevníky, zaobstarajte si aj CD s tými najobľúbenejšími pesničkami od Fíhy. Tieto hity sa vám ani vašim deťom neopočúvajú v aute, doma, ani na výlete. Ak chcete, aby vaše deti trávili voľný čas veselým spevom a tancom, pustite im pesničky, ktoré sa s radosťou naućia naspamäť. Táto znalosť sa im hodí aj pri návšteve koncertov ich obľúbenej Fíhy. Objednajte si CD s detskými pesničkami online a spravte deťom radosť pekným darčekom.

Dodatočné parametre

Kategória: FÍHOshop
Hmotnosť: 0.162 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty