kniha Abeceda od Fíha tralala KNIŽKA

Dokonalá pomôcka pre každé dieťa, ktoré sa učí písmenká a abecedu. 

Dostupnosť Skladom
€9,90
kniha Abeceda od Fíha tralala KNIŽKA

POZRITE A VYPOČUJTE SI CELÚ KNIŽKU ABECEDA V PODANÍ ŠKRIATKA FÍHA - KLIKNITE NA "VIDEO". 

Prvá knižka obľúbeného škriatka Fíha. Pod názvom Fíha ABECEDA sa skrýva 28 vtipných básničiek z pera obľúbenej detskej autorky Damiány M. Bagínovej  a celostranové ilustrácie renomovanej ilustrátorky Ľuby Suchalovej. 

Knižka bola vytvorená tak, aby pomohla deťom hravou formou spoznávať abecedu, rozväzovala ich neposlušné jazýčky a aby v nich vytvárala lásku ku knihám. Je ideálnym darčekom pre predškolákov a prváčikov, najmä pre tých, ktorí si potrpia na kvalitnú detskú tvorbu. 

Rozsah: 64 strán

Formát:  165 x 235 mm

Väzba: tvrdá väzba + UV lak

ISBN: 978-80-971478-0-8

EAN: 9788097147808

 

Učenie hravou formou

Môžeme si klamať a presviedčať sa rôznymi argumentmi, no nikto z nás ani z našich detí nemá rád školu. Ako sa teda niečo naučiť tak, aby to deti bavilo? Škola hrou je overený postup, ktorý milujú deti po celom svete. S touto knižkou sa deti zábavnou formou naučia celú abecedu. Knižka je vhodná pre predškolákov, ale aj pre prváčikov.

Detské knižky plné radosti

Detské knižky sú ideálnym darčekom nelen pre vaše deti, ale aj pre synovcov a neterky, vnúčence a iné detičky vo vašom okolí. Veselé pesničky, príbehy a ďalší precízne spracovaný obsah vyčarí úsmev na každej detskej tváričke. Obdarujte vaše deti knižkou, v ktorej nájdu svojho obľúbeného detského hrdinu a naučia sa novú zručnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Knižky pre deti
Hmotnosť: 0.436 kg

FÍHA tralala - ABECEDA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty