DVD Cvičíme od mala - Fíha tralala DVD

106 hodnotení
 
Akcia Zväčšiť
 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €10
Ušetríte €5 (–50 %)
€5    
Značka JELEN DRUMS, s.r.o.
Kategória DVD
 

Kliknite na "VIDEO" a pozrite si videoklipy z DVD

Trojjazyčné DVD Fíha tralala - Cvičíme od mala v novom šate v troch jazykových mutáciách: v slovenskom, nemeckom aj anglickom jazyku. 

Zacvičte si so škriatkom Fíha na lúke, v mori aj v sade. Cvičte s ním ráno aj večer, radi a všade. :)

DVD Fíha tralala -  Cvičíme od mala vzniklo pre najmenších diváčikov, aby si spolu s Fíhou namiesto sedenia pri televízore či počítači dobre zacvičili. Nejde o klasickú rozprávočku s pesničkami. Bolo vytvorené ako animovano - hraná 35-minútová rozcvička pre deti. Malý človiečik si rozhýbe telíčko, ale naučí sa tiež pomenúvať  zvieratká a ich mláďatká, prejde jednoduchým kurzom plávania, naučí sa ako rastú stromčeky, spozná rôzne druhy ovocia a užije si kopec zábavy. Na DVD nájdete aj jednoduchú logopedickú rozcvičku a ukazovačky, ktoré zvládnu aj tie najmenšie detičky. Nádhernú atmosféru tejto pohybovej hudobnej rozprávočky vytvárajú prekrásne ilustrácie s jednoduchou animáciou z dielne výtvarníčky Veroniky LESANY Renčkovej, texty Martiny Jelenovej a hudba Miroslava Šibíka.

 

Podobný produkt

Hmotnosť 0.1 kg

Ako sa tvorilo DVD


LÚKA


NEMECKY


OVOCNÝ ROCK AND ROLL


Upútavka


Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora dotaz 2016/11/21 23:00
Prosím můžete mě napsat seznam všech DVD které byly vydány ve 3 jazycích-slovenštině,angličtině a němčině?Nějak ztrácím přehled a nerada bych dodavatelovi naletěla.Dékuji za zprávu a mohla bych mět přání jestli by jste mě odpověď nezaslali na email,který je výše uvedený?mějte se v pohodě a jste skvělí !!!!!!! Děkuji.Dostálková
Odpovedať
A Avatar autora dotaz 2016/11/20 20:11
Prosím nevydali jste toto DVD ve 3 jazycích? Slovenštině,němčině a angličtině.Ráda bych ho koupila společně s KAMAR8TMI. Jste skvělí.Děkuji za Váš čas.
Odpovedať
AF Avatar autora Re: dotaz 2016/11/21 08:39
Dobrý deň, DVD Fíha tralala - Cvičíme od mala zatiaľ nevyšlo trojjazyčne. Pracuje sa na tom, ale nemáme ešte žiadne bližšie informácie o termíne vydania. Ďakujeme za Váš záujem a prajeme pekný deň. Team Fíha tralala