DVD Cvičíme od mala - Fíha tralala DVD

Básničkové a pesničkvé cvičenie pre deti. Krásne animácie a pesničky. 

Nájdete aj v aplikácii FÍHA tralala v obchodoch Google Play Store a Apple App Store.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
€10
Kategória: Detské DVD
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Kliknite na "VIDEO" a pozrite si videoklipy z DVD

DVD - CVIČÍME OD MALA V TROCH JAZYKOCH

Trojjazyčné DVD Fíha tralala - Cvičíme od mala v novom šate v troch jazykových mutáciách: v slovenskom, nemeckom aj anglickom jazyku. 

Zacvičte si so škriatkom Fíha na lúke, v mori aj v sade. Cvičte s ním ráno aj večer, radi a všade. :)

DVD Fíha tralala -  Cvičíme od mala vzniklo pre najmenších diváčikov, aby si spolu s Fíhou namiesto sedenia pri televízore či počítači dobre zacvičili. Nejde o klasickú rozprávočku s pesničkami. Bolo vytvorené ako animovano - hraná 35-minútová rozcvička pre deti. Malý človiečik si rozhýbe telíčko, ale naučí sa tiež pomenúvať  zvieratká a ich mláďatká, prejde jednoduchým kurzom plávania, naučí sa ako rastú stromčeky, spozná rôzne druhy ovocia a užije si kopec zábavy. Na DVD nájdete aj jednoduchú logopedickú rozcvičku a ukazovačky, ktoré zvládnu aj tie najmenšie detičky. Nádhernú atmosféru tejto pohybovej hudobnej rozprávočky vytvárajú prekrásne ilustrácie s jednoduchou animáciou z dielne výtvarníčky Veroniky LESANY Renčkovej, texty Martiny Jelenovej a hudba Miroslava Šibíka.

Jazykové CD a DVD pre deti

Detské CD a DVD sú ideálnym prostriedkom, ako zabaviť vaše deti na celé hodiny. Výber takéhoto nosiča je však dôležitý. Naše CD a DVD poskytnú vašim deťom nielen zábavu, ale aj výuku hravou formou. CD a DVD máme v ponuke aj v cudzích jazykoch. Pri tomto DVD si deti zacvičia a pred televízorom nebudú len nečinne sedieť – práve naopak. Rozhýbu sa, vydajú zo seba energiu a pri tom sa zabavia. Zacvičíte si spolu s nimi?

Ako sa tvorilo DVD

LÚKA

NEMECKY

OVOCNÝ ROCK AND ROLL

Upútavka

Nevypĺňajte toto pole:
A Avatar autora dotaz 2016/11/21 23:00
Prosím můžete mě napsat seznam všech DVD které byly vydány ve 3 jazycích-slovenštině,angličtině a němčině?Nějak ztrácím přehled a nerada bych dodavatelovi naletěla.Dékuji za zprávu a mohla bych mět přání jestli by jste mě odpověď nezaslali na email,který je výše uvedený?mějte se v pohodě a jste skvělí !!!!!!! Děkuji.Dostálková
Odpovedať
A Avatar autora dotaz 2016/11/20 20:11
Prosím nevydali jste toto DVD ve 3 jazycích? Slovenštině,němčině a angličtině.Ráda bych ho koupila společně s KAMAR8TMI. Jste skvělí.Děkuji za Váš čas.
Odpovedať
AF Avatar autora Re: dotaz 2016/11/21 08:39
Dobrý deň, DVD Fíha tralala - Cvičíme od mala zatiaľ nevyšlo trojjazyčne. Pracuje sa na tom, ale nemáme ešte žiadne bližšie informácie o termíne vydania. Ďakujeme za Váš záujem a prajeme pekný deň. Team Fíha tralala