DVD FÍHA tralala DVD

Krásne pesničky, básničky  a príbehy pre vaše detičky! 

Nájdete aj v aplikácii FÍHA tralala v obchodoch Google Play Store a Apple App Store.

Dostupnosť Skladom
€10
DVD FÍHA tralala DVD

Kliknite na "VIDEO" a pozrite si ukážky z DVD. 

DVD Fíha Tralala v novom šate v troch jazykových mutáciách: v slovenskom, nemeckom aj anglickom jazyku. 

DVD Fíha tralala bolo v roku 2013 prvým vydaným DVD škriatka Fíha. V súčasnosti patrí medzi najpredávanejšie DVD detskej tvorby na Slovensku. Nájdete na ňom sfilmované pesničky pospájané milými básničkami a pútavým dejom, v ktorom škriatok Fíha zoznamuje deti so svojou rozprávkovou knihou. Veselé pesničky budú pre Vaše deti motiváciou k hygiene a k pohybu, naučia sa počítať do desať a rozoznávať zvieratká. Spolu s Fíhou si určite rady zatancujú, ale hlavne sa poriadne zabavia.

Počas troch rokov sa pesničky BUM BÁC, BUNKA, IDEM KVA KVA K VÁM stali najprehrávanejšími na slovenskom YouTube, kde získali milióny prehratí. Vzhľadom na pozitívne ohlasy zo zahraničia, kde nemecky a anglicky hovoriaci diváci prosili o preklady úspešných slovenských piesní, sa produkcia rozhodla v novej reedícii dolpniť DVD o nemecký a anglický dabing. Veríme, že bude aj vhodnou pomôckou pri výuke cudzích jazykov slovenských detí. 

 

Dĺžka: 48 minút

Audio: STEREO Slovensky/Anglicky/Nemecky

Formát obrazu: 16:9 PAL

 

Veselé pesničky všade so sebou

Máte v histórii vášho internetového prehliadača medzi najnavštevovanejšími stránkami pesničky Fíha Tralala na Youtube? Tera si môžete obľúbené pesničky vziať všade so sebou, napríklad aj na zimnú lyžovačku na chatu, kde nie je žiadny signál. Na detskom CD alebo DVD s vam istrávi rodinnú dovolenku aj obľúbený hrdina vašich detí. 

Cudzí jazyk od útleho detstva

DVD v troch jazykových mutáciách je skvelým darčekom pre vaše deti. Cudzie jazyky sa najrýchlejšie naučia práve už od prvých rôčikov svojho života. Obľúbené pesničky tak môžu doma pospevovať nielen po slovensky, ale aj po anglicky a po nemecky a vytvoriť si tak pevné základy cudzieho jazyka.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské DVD
Hmotnosť: 0.174 kg

BUM BÁC

KOLOVRÁTOK

PO NEMECKY

Nevypĺňajte toto pole:
nemecky 2019/03/22 09:03
kolko je prosím na dvd pesničiek po nemecky? dakujem
Odpovedať

Podobné produkty