Prívesok pre šťastie - Fíha tralala

Šperk je vyrobený v ateliéri Petra Toth.

Dostupnosť Skladom
€35 €35 / 1 ks
Prívesok pre šťastie - Fíha tralala

Oslávte spoločne s nami desiate výročie existencie škriatka FÍHA tralala! Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli pripraviť pre vás pamätný prívesok v limitovanej edícií. Tento vkusný doplnok by rozhodne nemal chýbať v zbierke každého pravého fanúšika tohto rozprávkového a edukatívneho projektu.

 

„Šperk je vyrobený v ateliéri Petra Toth.“

 

Šperk je vyrobený z kvalitných materiálov, konkrétne z poródiovanej mosadze, šperkárskeho emajlu a polyesteru. Nosiť ho môžete na jednoduchej čiernej šnúrke, ktorá je súčasťou balenia. Tá je dostatočne pevná, aby ste sa nemuseli báť, že ho stratíte. Jemný špek na nej dokonale vynikne. Prívesok však dokonale vynikne aj na vašej obľúbenej zlatej, striebornej či inej retiazke.

 

Výnimočný šperk pre výnimočných fanúšikov

Šperk nesymbolizuje nič iné, ako podobizeň samotného škriatka FÍHA – ústrednú postavu celého tohto rozprávkového sveta. Celý prívesok hrá veselými farbami, no svojou stavbou je vhodný rovnako pre deti, ako aj pre ich mamičky. Či už teda hľadáte originálny darček pre deti alebo pre obetavého a milujúceho rodiča, s týmto šperkom určite nešliapnete vedľa.

 

Limitovaná edícia

Ak ste sa do šperku zamilovali rovnako ako my, keď sme ho prvý raz uvideli hotový a zabalený v minimalistickej darčekovej krabičke, dlho neváhajte. K dispozícii je len obmedzený počet kusov, ktoré sa ujdú len skutočným fanúšikom.

Dodatočné parametre

Kategória: FÍHOshop
Hmotnosť: 0.33 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: