Dino Discotekus - plyšák pre deti

Krásna, kvalitná plyšová hračka pre deti a hlavne fanúšikov Fíha tralala. 

 

Dostupnosť Skladom
€25
Dino Discotekus - plyšák pre deti

Obľúbená postavička Dino Discotekus poteší každé dieťatko, ktoré má rado projekt Fíha tralala. Kvalitný, mäkkučký materiál je ideálny na mojkanie a spinkanie. Tento darček Vášho anjelika určite rozveselí. Certifikovaný pre deti od 3 rokov. 

S láskou ušité hračky pre deti

Bábika Fíha tralala už nebude na poličke sama. Dino Discotekus jej tam bude robiť spoločnosť vždy, keď nebudeme mať čas sa s ňou pohrať. Bolo viacero možností, ako a kde naše plyšové hračky zrealizovať. Kvalita a vzhľad boli na 1. mieste. Keď ich držím v ruke viem, že sme odviedli skvelú robotu a spokojne vám ich môžeme posunúť, aby sa stali súčasťou detstva Vašich ratolestí. Neľutujeme, že sme oslovili českú firmu, vďaka ktorej vznikli TOP hračky, ktoré s hrdosťou balíme do Vašich zásielok. Teplo rúk šikovných ženičiek, ktoré ich s láskou šili sa z nich nikdy nevytratí.

S láskou Martina Jelenová, autorka rozprávkových postavičiek Fíha tralala a Dino Discotekus

Aj dinosaury môžu objať

Dinosaury predsa nie sú len tie obrovské príšery z filmov. Tento dinosaurus sa môže stať najlepším priateľom vašej ratolesti. Môže ho brať so sebou na vyšetrenie k doktorovi, do škôlky, na rodinné výlety, ale aj do ríše snov, kde s ním prežije množstvo skvelých dobrodružstiev. Plyšáky z dielne škriatka Fíha si deti zamilujú a Dino nie je žiadnou výnimkou. Objednajte im nového obľúbeného plyšového kamaráta aj ako darček.

Vyrobené v Českej republike z veľmi kvalitných materiálov.

Výška : cca 32 cm 

Materiál:

77% bavlna

23% PES

100 % PES - výplň

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre vaše ratolesti
Hmotnosť: 0.35 kg

ČUČORIEDKY

Dino Discotekus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty