Bubulák od Fíha tralala - plyšák pre deti

Plyšová hračka Bubulák.

Dostupnosť Skladom
€29
Bubulák od Fíha tralala - plyšák pre deti
InShot 20240503 130946348
Novinka

Pestrý výber originálnych hračiek pre deti. Vyberte detičkám hračky s ich obľúbenými postavičkami z detských hitov, s ktorými nebude núdza o zábavu a hry. Plyšáky do postele, s ktorými budú nerozluční kamaráti a neopustia ich v žiadnej situácii – prvý deň v škôlke, u doktorky ani cestou v aute na výlet.

Krásne hračky FÍHA tralala s postavičkami z klipov pre deti môžu mať stále pri sebe a budú im robiť spoločnosť pri všetkých veselých dobrodružstvách.

Originálna Montessori hračka 

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Bubulák u Vás doma v rozkošnej plyšovej forme – živší a farebnejší ako kedykoľvek predtým. Milá plyšová hračka je vyrobená podľa postavičky z projektu FÍHA tralala. Plyšák Bubulák vznikol, aby u detí potláčal strach a motivoval ich upratovať si izbičku.  

Plyšový Bubulák sa radostne usmieva, keď je v izbičke poriadok a keď ho otočíte, tak má kútiky na ústach otočené smerom nadol – vtedy ukazuje smutnú emóciu a detičky ho musia rozveseliť. Prostredníctvom tejto krásnej Montessori hračky sa deti učia rozpoznávať a dávať najavo svoje emócie. Praktická prísavka na Bubulákovi umožňuje jeho zavesenie na okno doma či v aute, vďaka čomu si spríjemníte dlhé cesty za zážitkami. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: