Žabka od Fíha tralala - plyšák pre deti

Obdarujte svoje deti nádherným darčekom, ktorý ich zaručene poteší - Plyšová Žabka z projektu Fíha tralala! Táto úžasná plyšová hračka je navrhnutá špeciálne pre deti, aby im priniesla radosť, zábavu a bezpečný spánok.

Dostupnosť Skladom
€29
Žabka od Fíha tralala - plyšák pre deti

Z univerza škriatka FÍHA a jeho kamarátov vám prinášame ďalšieho plyšáka, ktorý rozšíri rady ostatných dostupných hračiek, ako je Budík, Dino Discotekus, Miška z knižky, Robot, alebo samotný škriatok FÍHA. Naša Plyšová Žabka je vyrobená z kvalitných a jemných materiálov, ktoré sú neškodné pre deti. Je navrhnutá tak, aby bolo jednoduché ju objať a držať ju vo svojom náručí. Je mäkká, príjemná na dotyk a vytvára pocit pohodlia a bezpečia.

Žabka idem KVA KVA k vám 

Projekt Fíha tralala je zameraný na podporu rozvoja detí prostredníctvom hudby, piesní a rozprávok. Plyšová Žabka je jedným z hrdinov tohto projektu a sprevádza deti počas ich dobrodružstiev. S touto hračkou sa deti môžu hrať, spievať s ňou, tancovať a vytvárať vlastné príbehy. Zaspievajte si jednu z najobľúbenejších piesní Idem KVA KVA k vám spolu s  novou plyšovou žabkou.

Plyšová hračka pre najmenších

Plyšová Žabka je ideálnym spoločníkom pre deti v každom veku. Je vhodná na hranie doma, do škôlky, alebo na cesty. Je ľahko prenosná a nezaberie veľa miesta vo vašej batožine.

Objednajte si Plyšovú Žabku ešte dnes a urobte svoje deti šťastnými! Je to skvelý darček na narodeniny, meniny, Vianoce alebo hociktorú inú príležitosť. Vaše deti si s ňou užijú veľa zábavy a získajú milión krásnych spomienok.

Darčeky pre deti ku každému sviatku

Tešíme sa na vašu objednávku a veríme, že Plyšová Žabka z projektu Fíha tralala sa stane obľúbenou hračkou vašich detí!

– vyrobené v Českej Republike

- výška žabky cca 25 cm

– certifikát pre deti od 3 rokov. 

Dodatočné parametre

Kategória: Bábiky a plyšáky pre deti
Hmotnosť: 0.172 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty