Spevník a omaľovánka 1 od Fíha tralala

Krásna omaľovánka. Noty k pesničkám, ktoré boli vydané na CD Fíha tralala a kamaráti, s akordami a tématickým obrázkom na vymaľovanie.

Skladom
€6,50
Kategória: Knižky pre deti
Hmotnosť: 0.268 kg

Pri každej skladbe sa nachádza čiernobiely obrázok, ktorý čaká, kým ho oživia tvoje šikovné ručičky. Ako hudobník oživí pesničku pomocou hudobného nástroja, aj ty zober farbičky a daj život obrázkom, ktoré sa nachádzajú v tomto fíhomaľovánkovom spevníku.

Fíhomaľovánka s notami je výbornou pomôcku pre učiteľov materských škôl, hudobnej výchovy, ako aj pre deti učiace sa hrať na hudobný nástroj. Maľovánka slúži na rozvíjanie jemnej motoriky, ale aj detskej predstavivosti a tvorivosti. Kombináciou hudobnej a výtvarnej zložky vznikla hodnotná a zábavná pomôcka pre celú rodinu.

Spevník a omaľovánka v jednom

Táto detská knižka je ideálna na trávenie voľného času celej rodiny. Deti sa pri nej nielen zabavia, ale aj rozvinú množstvo jemných schopností. Pekné pesničky, ktoré deti dôverne poznajú, sú teraz v novej forme vydané pre hodiny skvelej zábavy. Ak chcete, aby sa vaše deti naučili hrať na hudobný nástroj hravou formou, táto výchovno-vzdelávacia pomôcka im pomôže účinnou, no pritom zábavnou formou. S pesničkami od Fíhy je zábava zaručená.

Fíha tralala

Rozcvička

Bunka

Kolovrátok

Idem kva kva k vám

Desať

O autíčku

Bum bác

Nôžky kamošky

Ajajaj

Holúbok

O zúbkoch

Čarby čarby

Fíha kýva

 

Veľkosť: A4

počet strán 32 + obálka (lesklé lamino)

ISMN: 9790901001510

vydavateľstvo: JELEN DRUMS, s.r.o.

 

Texty piesní: Martina Jelenová, Miroslav Šibík

Hudba: Miroslav Šibík, Martina Jelenová, Miroslav Šmilňák

Ilustrácie: Štefan Oslej

Dizajn obálky: Veronika Renčková - LESANA

Grafický dizajn: Adrian Ferda

Sadzba nôt: Stanislav Grich

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: