Tetovačky Fíha tralala

tetovačky s obľúbenými postavičkami od Fíha tralala. 

Dostupnosť Skladom
€4,90 €4,90 / 1 ks
Tetovačky Fíha tralala

FÍHA tralala má vždy skvelé nápady, ktoré nadchýnajú detičky široko-ďaleko. Výnimkou nie sú ani originálne tetovačky s obľúbenými postavičkami od veselého škriatka. 

Vyzdobte detskú párty, oslavu, ale aj bežný deň našimi zábavnými tetovačkami! Sú jednoducho aplikovateľné a ľahko sa odoberajú, čo zaručuje bezpečnú a dočasnú zábavu pre vaše ratolesti.

Veselé tetovačky pre deti 

Tetovačky pre deti sú farebné a zábavné. Sú ideálnym spestrením detskej oslavy, karnevalu, hier alebo na zábavu doma s deťmi. Vyberte si z rôznych obľúbených postavičiek, ktoré sú dostupné aj v podobe plyšových hračiek, a to zo známych pesničiek a rozprávok so škriatkom FÍHA tralala. Deti si tak ozdobia telo obrázkami FÍHY, Žabky, Myšky z knižky, Dinom Discotekusom, Pánom Robotom, Budíkom alebo Bubulákom.   

Objednajte si ešte dnes naše tetovačky pre deti a tešte sa, ako sa vašim detičkám rozžiaria očká úprimnou radosťou! Tetovačky sú vyrobené na Slovensku a zabalené do pergamenovej obálky s papierovou prelepkou. Sú balené výlučne v papieri a obal aj zvyšky sú kompletne kompostovateľné.

 

Vhodné pre deti od 3 rokov. 

 veľkosť : B6 125 × 176 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty