gdpr

Keď sa zaregistrujete na prijímanie informačných letákov, súhlasíte s tým, že všetky pridružené spoločnosti JELEN DRUMS, s.r.o. Vám môžu posielať e-maily, textové správy (SMS) a bežnú poštu obsahujúcu informácie o produktoch JELEN DRUMS, s.r.o. (DVD, CD, Knihách, Hračkách, Odevoch atď. a súvisiace príslušenstvo), službách, súťažiach a propagačných akciách („Newslettre“).

Newsletter FÍHA tralala

Aby sme Vám mohli posielať Newslettre, budeme získavať informácie potrebné na odosielanie týchto Newslettrov, napríklad Vaše meno a priezvisko a e-mailovú adresu.  S cieľom prispôsobiť obsah a ponuky podľa toho, čo zodpovedá Vášmu osobnému záujmu, využívame aj ďalšie informácie, ktoré nám môžete poskytnúť resp. ste nám mohli poskytnúť, ako je Vaše pohlavie, telefónne číslo, dátum narodenia, označenie preferencií a pod., ako aj ďalšie údaje, ktoré máme o Vás od chvíle, kedy ste s nami začali komunikovať, ako sú transakcie súvisiace s nákupom, správanie na webových stránkach a ďalšie a na základe toho hodnotíme a posudzujeme Vaše záujmy a preferencie.

Viac podrobností o tom, ako získavame a využívame Vaše osobné údaje, nájdete v našich Zásadách ochrany osobných údajov.

Ochrana osobných údajov

Kedykoľvek môžete  odvolať svoj súhlas, ktorý ste nám udelili, čo môže byť vykonané podľa jednoduchých pokynov v e-mailovej správe alebo inej správe, ktorú od nás dostanete/ ste dostali, alebo kontaktovaním nás v zmysle Zásad ochrany osobných údajov.