KOLESO ŠŤASTIA- USB s pesničkami

Najväčšie hity škriatka Fíha tralala v nových aranžmánoch na USB. Pripravte sa na poriadnu párty! 

Dostupnosť Skladom
€18 €18 / 1 ks
KOLESO ŠŤASTIA- USB s pesničkami

Zoznam piesní:

1.Fíha tralala
2.Rozcvička
3.Ukazovačky
4.Tani tani
5.Leporelo
6.Haló haló
7.Syry Syry
8.Idem kva kva kvám
9.Letí letí
10.Slivková pesnička
11.Veľké upratovanie
12.Lúka
13.Bumbác
14.Bumbarasa
15.Aj ja rád papám
16.Super kamoši
17.Bubulák
18.Dino Discotekus
19.Party mix Fíha tralala
20.Koleso šťastia

Najväčšie hity škriatka FÍHA tralala v nových aranžmánoch na USB. Pripravte sa na poriadnu detskú párty kdekoľvek a kedykoľvek dostanete chuť sa s deťmi vyblázniť.

Škriatok Fíha si pre svojich fanúšikov pripravil prekvapenie v podobe albumu k veselému predstaveniu KOLESO ŠŤASTIA. Bude obsahovať najobľúbenejšie detské pesničky ako Letí, letí,  Aj ja rád papám či Bum Bác vo vynovenom znení.  V technológiami nabitej súčasnosti a všadeprítomných digitálnych médií je veľmi dôležité ponúkať deťom kvalitný a vhodný obsah, ktorý ich zabaví a vzdeláva. Piesne od FÍHA tralala v praktickom prevedení na USB sú ideálnym riešením, ktoré máte vždy k dispozícii.

Vzdelávanie a motivácia detí formou pesničiek

FÍHA tralala prostredníctvom svojich piesní a DVD videí prináša pozitívne a motivujúce posolstvo. Texty jej hitov sa zaoberajú hodnotami ako priateľstvo, úcta k prírode, zdravý životný štýl a sebavedomie. Deti sa týmto spôsobom učia spoznávať dôležité hodnoty v živote aj to, aké správanie je vhodné a aké nie. 

FÍHA tralala v podaní Martiny Jelenovej prináša jedinečný disco obsah pre deti, ktorý hravou formou kombinuje vzdelávanie so zábavou. Jej piesne a videá sú plné farieb, animácií a interakcie, čo deti veľmi baví. Jednoduché a zrozumiteľné texty pesničiek deti učia nové slová, čítať, počítať a riešiť základné úlohy. FÍHA tralala podporuje prirodzený rozvoj jazykových schopností detí, ktoré si pri jej videách trénujú, ale aj hrubú a jemnú motoriku.

Obľúbená detská tvorba plná interakcie a kreativity 

Deťmi a rodičmi milovaná postavička FÍHA tralala, ktorej hity sú starostlivo vytvorené s ohľadom na bezpečnosť a primeranosť pre deti. Rodičia tak majú stopercentnú istotu, že obsah USB Koleso šťastia je vhodný a neškodný pre malých divákov. 

Všetky disco pesničky FÍHA tralala podporujú interakciu a pohyb u detí. Tancovanie, spievanie a zapojenie sa do piesní a hier s FÍHA tralala je celkom prirodzené a nenásilné a pomáha deťom rozvíjať motorické schopnosti a koordináciu. Deti sa tak nielen bavia, ale sa aj aktívne zapájajú do činností, čo je pre ich zdravý vývoj veľmi cenné.  

USB Koleso šťastia na rozvoj detskej fantázie 

Skladby škriatka FÍHA tralala dokonale podporujú fantáziu a rozvoj detskej kreativity. USB Koleso šťastia s najväčšími hitmi FÍHA tralala prináša milované pesničky ako Rozcvička, Idem kva kva k vám, Dino Discotekus alebo Haló haló v čerstvých aranžmánoch. Dostupnosť disco hitov na detskom USB kľúči ponúka väčšie možnosti počúvať skladby nielen doma, ale aj v aute či na dovolenke – jednoducho všade a vždy, keď sa vám zažiada užiť si s deťmi poriadnu zábavu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: