Zrnková káva 80 % arabica 20 % robusta

Kvalitná zrnková káva s lahodnou chuťou - 220 g.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
€12,90
Kategória: FÍHOshop
Hmotnosť: 0.22 kg
Položka bola vypredaná…

„Kým sa deti s Fíhou hrajú, mamičky si kávu dajú.“ Už 10 rokov nám píšete, že si vďaka projektu FÍHA tralala dokážete nájsť pár minút času a v pokoji si tak vypiť svoju kávu. Rozhodli sme sa pripraviť niečo špeciálne, niečo určené len pre vás – mamičky, ale aj oteckov.

 

Čokoládová espresso káva s dokonalou crémou

Lahodná zmes čerstvo pražených zŕn, ktorú nájdete v tomto balíčku, nadchne každého, kto miluje poctivé espresso.  

Výrazná aróma a chuť horkej čokolády bez stopy kyslosti je výsledkom citlivého praženia latinsko-amerických káv Arabica, ktoré dopĺňa kvalitná Cherry Robusta. Tá sa v šálke kávy postará jednak o krásnu crému ale aj o trošíčku vyšší obsah kofeínu. A povedzme si úprimne, práve ten mamičky často krát potrebujú, aby so svojimi deťúrencami dokázali do večera udržať krok.

Káva je výborná v espresse i v cappuccine. Teplé mlieko jej chuť zjemní a dodá lahodnú krémovosť.

No povedzte, čo viac si priať? Už len nech niekto prinesie koláčik.

Aby ste si mohli pokojne vychutnať šálku kávy

Vychutnajte si tých pár minút denne, ktoré vám popri práci, materstve a iných starostiach zostanú na oddych s hrnčekom chutnej a najmä  kvalitnej kávy. Pomer kávových zŕn vo výrobku je 80 % arabica a 20 % robusta. Silná, no zároveň jemná chuť si vás okamžite podmaní.

Slovenská káva od lokálneho výrobcu

Chutnú kávu škriatka FÍHA vyrábajú šikovné ruky v slovenskej pražiarni Ebenica v Modre. Objednajte si kvalitný lokálny výrobok za skvelú cenu ako odmenu len a len pre seba – za všetok ten čas, energiu a lásku, ktorú venujete vašim ratolestiam. Určite sami dobre viete, že bez šálky kávy by to jednoducho nešlo. :-)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: