šaty pre deti modré - dievčenské.

Pohodlné a kvalitné šaty.

limitovaná edícia

Značka: COMFY
€56 –70 % €16,80
šaty pre deti modré - dievčenské.
€56 –70 %
Veľkosť: 146
Skladom
€56
€16,80
Veľkosť: 152
Skladom
€56
€16,80
Veľkosť: 158
Skladom
€56
€16,80

Dievčenské šaty COMFY z kolekcie "Find the tree" sú vyrobené z kvalitnej strečovej teplákoviny pre pohodlie malých princezien. Oblečte sa so svojou dcérou do rovnakého strihu šiat a vyberte si z viacerých farebných kombinácií, nech okolie vidí, že patríte k sebe. Šaty boli vytvorené podľa návrhu renomovanej módnej tvorkyne Jany Kuzmovej, v spolupráci s úspešnou producentkou tvorby pre deti Martinou Jelenovou. 

"Raz sa mi stalo, že mi na veľkej oslave medzi 100 ľuďmi zmizla z dohľadu mladšia dcérka. Našťastie sme boli rovnako oblečené. Pýtala som sa ľudí: "Nevideli ste moju Elišku? Má rovnaké šaty ako ja." Všetci presne vedeli, o ktoré dievčatko ide. Hrala sa pod stolom kúsok odo mňa so svojou kamarátkou. A tak vznikla myšlienka robiť kópie oblečenia pre mladších členov rodiny."

                                                                                                                                                      Martina Jelenová, FÍHA tralala

Dievčenské vianočné šaty v modrej farbe

Tieto šaty vám pomôžu navodiť tú pravú vianočnú atmosféru. Nielen že sa v nich bude vaše dieťa cítiť naozaj komfortne, ale aj vy sa teraz môžete zladiť s vašou malou princeznou. Naša ponuka oblečenia zahŕňa kúsky pre deti aj dospelých. Mamička s dcérkou tak môžu vyzerať rovnako a na vianočnom večierku bude každému jasné, že k sebe patria. Prezrite si celú našu ponuku kvalitného oblečenia pre celú rodinku.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: