Šaty červené - pohodlné

Vymeňte neforemné tepláky za elegantné teplákové šaty. Budete sa cítiť pohodlne a vyzerať okúzlujúco! 

Pohodlné, veľmi kvalitné šaty.

limitovaná edícia

Značka: COMFY
€75
Veľkosť: S
Vypredané
€75
Veľkosť: M
Vypredané
€75
Veľkosť: L
Vypredané
€75

Z top kvality odpadnete :) Dámske šaty COMFY z kolekcie "Find the tree" sú vyrobené z kvalitnej strečovej teplákoviny pre pohodlie aktívnych žien. Nechajte vyniknúť svoju sviežosť v originálnom a hravom prevedení týchto modelov. Nápaditosť našich tvorcov dáva možnosť mamičkám a ich malým hviezdičkám obliecť sa do rovnakého strihu šiat. Môžete si vybrať z viacerých farebných kombinácií, nech okolie vidí, že patríte k sebe. Šaty boli vytvorené podľa návrhu renomovanej módnej tvorkyne Jany Kuzmovej, ktorá v súčasnosti oblieka aj pani prezidentku Zuzanu Čaputovú, tvárou značky sa stala unikátna Mária Čírová. 

Myšlienka tvorby rovnakého oblečenia

"Raz sa mi stalo, že mi na veľkej oslave medzi 100 ľuďmi zmizla z dohľadu mladšia dcérka. Našťastie sme boli rovnako oblečené. Pýtala som sa ľudí: "Nevideli ste moju Elišku? Má rovnaké šaty ako ja." Všetci presne vedeli, o ktoré dievčatko ide. Hrala sa pod stolom kúsok odo mňa so svojou kamarátkou. A tak vznikla myšlienka robiť kópie oblečenia pre mladších členov rodiny."   

 

                                                                                                                                                      Martina Jelenová, FÍHA tralala 

Šaty pre mamičku aj dcérku

Jeden kúsok oblečenia, ktorý môžu nosiť obe? No, pravdepodobne by vám a vašej malej dcérke nesadla rovnaká veľkosť. Rovnaký strih, farba a celkový vzhľad – to už nie je žiadny problém. Ak chcete, aby bolo všetkým okamžite jasné, že patríte k sebe, tieto šaty sú ideálnou voľbou. Okrem toho, že sa dokonale zladíte, navodia vám vianočnú atmosféru a môžete v nich tráviť celé sviatky – sú mimoriadne príjemné a komfortné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: