Nálepkové teplomery FeverMates 8 ks

€9,50
Objednané

Inovatívny nalepovací indikátor, ktorý vám umožňuje vizuálne monitorovať teplotu dieťaťa celých 48 hodín.

Kategória: FÍHOshop
Hmotnosť: 0.21 kg
Položka bola vypredaná…

NÁLEPKOVÉ TEPLOMERY FEVERMATES 8 KS

Objavte nový inovatívny teplomer vo forme nalepovacích indikátorov, ktorý vám umožňuje vizuálne monitorovať teplotu dieťaťa celých 48 hodín. Teplotu dieťaťa tak môžete mať pod kontrolou a to bez zbytočného stresu z klasických teplomerov.

Výhody teplomeru fevermates 8:

●      Rýchly, bezpečný a efektívny

●      Deti náplaste radi nosia

●      Hypoalergénny

●      Bez obsahu latexu

●      vhodný do vody

●      skvelé aj na cestovanie, ľahko sa zmestia do kabelky, tašky alebo peňaženky

Teplomery obsahujú bezpečnú formu lepidla chirurgickej kvality, ktoré nepoškodzuje a ani nedráždi citlivú pokožku vášho dieťaťa. Takéto lepidlo sa bežne používa v nemocniciach či iných zdravotníckych zariadeniach.

Teplota je ľahko čitateľná pomocou dobre viditeľných čísel, ktoré ukazujú presnú nameranú teplotu. Použitie bežných teplomerov je u detí často náročné, keďže neradi držia teplomer v ústach, či pod pazuchou.

OBSAH BALENIA


8 nálepkových teplomerov

AKO TEPLOMER POUŽÍVAŤ


1. Vytiahnite ,,FeverMates“ z ochranného obalu a aplikujte na čelo dieťaťa. Nálepku môžete tiež nalepiť na lopatky, pod rameno alebo na hruď.

2. Čakajte 30 sekúnd a sledujte , ktorý z ukazovateľov teploty sa rozsvieti. Zobrazené číslo ukazuje teplotu dieťaťa. (N je normálna)

3. Teplomer po použití vyhoďte (nálepka je hygienickejšia ako samotný teplomer).

SCHVÁLENIE A NORMY
EN ISO 13485:2016

GMP certificate

VAROVANIE


Toto je zdravotnícka pomôcka, nie hračka. Možné riziko prehltnutia! Ak používate FeverMates u dieťaťa vo veku 36 mesiacov a menej, je nutné, aby bolo dieťa pod neustálym dohľadom a nezostalo nestrážené s nálepkovým indikátorom. Vždy využite teplomer na potvrdenie teploty. Ak sa cítite znepokojene, vyhľadajte lekársku pomoc. Držte balenie a obsah balenia mimo dosahu detí.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie