Nálepkové teplomery FeverMates 8 ks

€9,50
Objednané

Inovatívny nalepovací indikátor, ktorý vám umožňuje vizuálne monitorovať teplotu dieťaťa celých 48 hodín.

Kategória: FÍHOshop
Hmotnosť: 0.21 kg
Položka bola vypredaná…

NÁLEPKOVÉ TEPLOMERY FEVERMATES 8 KS

Objavte nový inovatívny teplomer vo forme nalepovacích indikátorov, ktorý vám umožňuje vizuálne monitorovať teplotu dieťaťa celých 48 hodín. Teplotu dieťaťa tak môžete mať pod kontrolou a to bez zbytočného stresu z klasických teplomerov.

Výhody teplomeru fevermates 8:

●      Rýchly, bezpečný a efektívny

●      Deti náplaste radi nosia

●      Hypoalergénny

●      Bez obsahu latexu

●      vhodný do vody

●      skvelé aj na cestovanie, ľahko sa zmestia do kabelky, tašky alebo peňaženky

Teplomery obsahujú bezpečnú formu lepidla chirurgickej kvality, ktoré nepoškodzuje a ani nedráždi citlivú pokožku vášho dieťaťa. Takéto lepidlo sa bežne používa v nemocniciach či iných zdravotníckych zariadeniach.

Teplota je ľahko čitateľná pomocou dobre viditeľných čísel, ktoré ukazujú presnú nameranú teplotu. Použitie bežných teplomerov je u detí často náročné, keďže neradi držia teplomer v ústach, či pod pazuchou.

OBSAH BALENIA


8 nálepkových teplomerov

AKO TEPLOMER POUŽÍVAŤ


1. Vytiahnite ,,FeverMates“ z ochranného obalu a aplikujte na čelo dieťaťa. Nálepku môžete tiež nalepiť na lopatky, pod rameno alebo na hruď.

2. Čakajte 30 sekúnd a sledujte , ktorý z ukazovateľov teploty sa rozsvieti. Zobrazené číslo ukazuje teplotu dieťaťa. (N je normálna)

3. Teplomer po použití vyhoďte (nálepka je hygienickejšia ako samotný teplomer).

SCHVÁLENIE A NORMY
EN ISO 13485:2016

GMP certificate

VAROVANIE


Toto je zdravotnícka pomôcka, nie hračka. Možné riziko prehltnutia! Ak používate FeverMates u dieťaťa vo veku 36 mesiacov a menej, je nutné, aby bolo dieťa pod neustálym dohľadom a nezostalo nestrážené s nálepkovým indikátorom. Vždy využite teplomer na potvrdenie teploty. Ak sa cítite znepokojene, vyhľadajte lekársku pomoc. Držte balenie a obsah balenia mimo dosahu detí.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: