Značka: COMFY

šaty pre deti červené - dievčenské

Pohodlné a kvalitné šaty.

limitovaná edícia

Kategória: FÍHOshop

Zvoľte variant

Veľkosť: 146
Vypredané
€56
€16,80
Veľkosť: 152
Vypredané
€56
€16,80
Veľkosť: 158
Vypredané
€56
€16,80

Dievčenské šaty COMFY z kolekcie "Find the tree" sú vyrobené z kvalitnej strečovej teplákoviny pre pohodlie malých princezien. Oblečte sa so svojou dcérou do rovnakého strihu šiat a vyberte si z viacerých farebných kombinácií, nech okolie vidí, že patríte k sebe. Šaty boli vytvorené podľa návrhu renomovanej módnej tvorkyne Jany Kuzmovej, v spolupráci s úspešnou producentkou tvorby pre deti Martinou Jelenovou. 

"Raz sa mi stalo, že mi na veľkej oslave medzi 100 ľuďmi zmizla z dohľadu mladšia dcérka. Našťastie sme boli rovnako oblečené. Pýtala som sa ľudí: "Nevideli ste moju Elišku? Má rovnaké šaty ako ja." Všetci presne vedeli, o ktoré dievčatko ide. Hrala sa pod stolom kúsok odo mňa so svojou kamarátkou. A tak vznikla myšlienka robiť kópie oblečenia pre mladších členov rodiny."   

 

                                                                                                                                              Martina Jelenová, FÍHA tralala

Dievčenské šaty pre malé princezné

Tento mimoriadne komfortný kúsok dievčenského oblečenia má na sebe vyobrazený motív jelenčeka, ktorý výrazne podčiarkuje celý dizajn tejto limitovanej kolekcie. Šaty sú vhodné na nosenie do škôlky či do školy, ale aj na voľné chvíle strávené s rodičmi na dobrodružnom výlete v prírode. V ponuke máme niekoľko rôznych veľkostí. 

Vianočná nálada na šatách

Darčeky pre deti tvoria len jednu časť celej vianočne atmosféry. Krásny stromček, pekné rozprávky v TV, sviečky, teplý čajík a pečivo od maminy, ale aj komfortné oblečenie s milým motívom tvoria ten nezabudnuteľný celok, ktorý nás hreje pri srdciach až do ďalších Vianoc. Pomôžeme vám nájsť ten chýbajúci kúsok radosti. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: