Bezkofeínová zrnková káva pre dojčiace a tehotné mamičky

Bezkofeínová kávička pre tehotné aj dojčiace mamičky - 220 g.

Skladom
€12,90
Kategória: FÍHOshop
Hmotnosť: 0.22 kg

„Kým sa deti s Fíhou hrajú, mamičky si kávu dajú.“ Pri vymýšľaní sloganu sme mysleli aj na tehotné a dojčiace mamičky, ktoré si chcú dopriať svoju vytúženú dávku chutnej a voňavej kávy, no dočasne si nemôžu užiť nabudenie a prílev energie, ktorá prichádza s konzumáciou kofeínu.

 

Lahodná bezkofeínová káva, plná antioxidantov

Ani počas tehotenstva a dojčenia si nemusíte odopierať váš obľúbený rituál spojený s pitím kávy.  Fíha totiž vypátrala bezkofeínovú kávu, ktorá je nielenže úplne bezpečná pre vás i vaše bábätko, ale aj výborne chutí.

Výnimočná káva, ktorú nájdete v tomto balíčku, je vyrobená z výberových zŕn 100% Arabicy. Kofeínu je zbavená šetrne a citlivo a bez akejkoľvek chémie, tzv. Švajčiarskym vodným procesom. Vďaka tomu si zachováva svoju charakteristickú vôňu, chuť a čo je skvelé – aj vysoké množstvo zdraviu prospešných antioxidantov. Aj preto si ju Fíha vybrala do svojho obchodíku a verí, že ňou poteší všetky mamičky, ktoré to s kofeínom nechceli riskovať.

A ako táto káva vlastne chutí? Na nerozoznanie od kvalitnej a čerstvo praženej kofeínovej kávy. My sme v nej objavili tóny čokolády, orieškov a aj malú štipku ovocnej sviežosti. 

Bezkofeínová káva Fíha Tralala je laboratórne testovaná a certifikovaná pre tehotné ženy i dojčiace mamičky. A preukázateľne je plná prospešných látok. Takže bez obáv ku kávovaru!

Vynikajúca aróma a chuť aj v bezkofeínovom variante

Bezkofeínový variant kávy FÍHA tralala nie je ukrátený o prenikavú arómu a výnimočnú chuť. Výhodou je, že si môžete takúto kávu bez obáv dopriať aj niekoľkokrát denne, a to aj počas tehotenstva alebo dojčenia. Možno sa dostaví aj vytúžený placebo efekt, a aj bezkofeínová káva vás nakopne. 

Kvalitná káva vyrobená na Slovensku

Aj bezkofeínová verzia kávy škriatka FÍHA je s láskou vyrábaná v slovenskej pražiarni Ebenica v Modre. Kvalitné zloženie z prvotriednych surovín u lokálneho výrobcu je zárukou kvality, ktorú si môžete dopriať ako odmenu za skvelé zvládnutie každodenných starostí aj radostí s vašimi deťmi.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: