šaty pre deti biele - dievčenské

Pohodlné a kvalitné šaty.

limitovaná edícia

Značka: COMFY
€56 –70 % €16,80
comfy fa
€56 –70 %
Veľkosť: 140
Vypredané
€56
€16,80
Veľkosť: 146
Skladom
€56
€16,80
Veľkosť: 152
Skladom
€56
€16,80
Veľkosť: 158
Skladom
€56
€16,80

Dievčenské šaty COMFY z kolekcie "Find the tree" sú vyrobené z kvalitnej strečovej teplákoviny pre pohodlie malých princezien. Oblečte sa so svojou dcérou do rovnakého strihu šiat a vyberte si z viacerých farebných kombinácií, nech okolie vidí, že patríte k sebe. Šaty boli vytvorené podľa návrhu renomovanej módnej tvorkyne Jany Kuzmovej, v spolupráci s úspešnou producentkou tvorby pre deti Martinou Jelenovou. 

"Raz sa mi stalo, že mi na veľkej oslave medzi 100 ľuďmi zmizla z dohľadu mladšia dcérka. Našťastie sme boli rovnako oblečené. Pýtala som sa ľudí: "Nevideli ste moju Elišku? Má rovnaké šaty ako ja." Všetci presne vedeli, o ktoré dievčatko ide. Hrala sa pod stolom kúsok odo mňa so svojou kamarátkou. A tak vznikla myšlienka robiť kópie oblečenia pre mladších členov rodiny."   

                                                                                                                                              Martina Jelenová, FÍHA tralala

Krásne dievčenské šaty

Každé malé dievčatko sa chce v škôlke, škole, na ihrisku, ale aj doma cítiť ako princezná. Tentokrát môže mať oblečené rovnaké šaty, ako aj jej mamina. Detské aj dospelácke oblečenie, ktoré spoločne ladí, vyčarí úsmev na tvári rodičov, ich detí, ale aj ľudí, ktorí vás uvidia spolu. Oblečenie z našej ponuky je vyrobené z kvalitných materiálov, v ktorých sa deti budú cítiť vždy úžasne. V ponuke máme aj širokú paletu veľkostí pre malé aj veľké dievčatká.

Nevypĺňajte toto pole:
JM Avatar autora Veľká spokojnosť 2020/10/12 16:49
Objednala som šaty pre dcérku a pre seba. Musím vyjadriť svoju veľkú spokojnosť s dodaním tovaru a krásnymi kvalitnými kúskami. Šaty sú naozaj krásne a aj kvalitne spracované, originálne.
Odpovedať