BABY BAND

Kapela pre deti BABY BAND s pesničkami škriatka FÍHA tralala.
Najobľúbenejší slovenský škriatok nestíha prijímať všetky pozvania na vystúpenia, preto pre deti, rodičov a organizátorov hodnotných kultúrnych podujatí vymyslel koncert svojich obľúbených pesničiek v podaní kapely BABY BAND. Tvoria ju výnimoční slovenskí hudobníci a výborné speváčky. Táto hudobná skupina sa od svojho nedávneho vzniku zúčastnila na najväčších eventoch a kultúrnych podujatiach ako napr. Volkswagen - Deň otvorených dverí 2016, HYUNDAY MOBIS OPEN DAY 2016, ESET Family DAY, Šaľa MAXI festík 2016 atď. Tešíme sa aj na Vaše pozvania.

Účinkujú:
Andrea Gabrišová (spev) - Muzikálová speváčka, ktorá pôsobí v najvýznamnejších pražských muzikáloch Fantóm Opery (ako Meg), Rómeo a Júlia (ako Júlia), atď.
Kristína Mackovčáková (spev) - Bábkoherečka, herečka a speváčka, ktorá okrem projektu FÍHA tralala pôsobí aj v programoch Milana Markoviča alebo detskej relácii Klbko.
Romana Orlická (spev) - Je súčasťou významných muzikálov ako napr. Cats - Mačky (Nová scéna Bratislava), Jesus Christ Superstar (Ján Ďurovčík) a ďalších.
Zuzana Mészarosová (spev) - Herečka a speváčka, účinkujúca vo viacerých muzikáloch Jána Ďurovčíka a v divadle Nová scéna v Bratislave.
Adam Hudec (basa) - Skladateľ a basgitarista skupiny Groove Hub, ktorá získala viacero hudobných ocenení.
Branislav Jelen (bicie) - Má za sebou hranie s významnými skupinami a interprétmi ako napr. Zuzana Smatanová, Mária Čírova, Credo, Metelica atď.
Peter Papp (klávesy) - Spolupracoval napr. s Petrom Nagyom a ďalšími spevákmi a kapelami.
Jakub Tvrdík (klávesy) - Člen kapiel Billy Barman, Lovely pimps atď.

kontakt: babyband@fihatralala.sk