Predstavenia

FÍHA tralala - ROK

Fiha-VyberoveDVD_final-alternativa_01-page-002

Zoznam predstavení na Slovensku: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=23127

Zoznam predstavení v Česku: https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=136094

Popis: Produkcia Fíha tralala Vám prináša novú pesničkovo-divadelnú šou pre najmenších divákov. V hodinovom programe Vás obľúbený škriatok Fíha so svojimi rozprávkovými kamarátmi prevedie všetkými ročnými obdobiami. Zaspievate si najznámejšie detské hity a zatancujete si na najobľúbenejšie fíhovské pesničky, ( BUMBARASA, BUM BÁC, LÚKA, IDEM KVA KVA KVÁM, AJ JA RÁD PAPÁM, HOP A SKOK, OVOCNÝ ROCK AND ROLL, a mnoho ďaľších) ktoré vznikli počas 5 rokov.

Hrajú: Martina Fíha Jelenová, Kristína Mackovčáková, Romana Orlická, Zuzana Mészárosová, Andrea Gabrišová, al. Ema Papšová.

Ako si správne užiť a prežiť predstavenie FÍHA tralala ROK?
Predstavenie je vhodné pre deti od 2 rokov. Odporúčame rodičom, ktorých detičky ešte nedovŕšili tento vek, pár mesiacov počkať a prísť na vystúpenie až s minimálne dvojročným dieťatkom. Hoci malé detičky sú doma v pokojnom prostredí pri sledovaní fíhovských rozprávok pokojné a nadšené, v cudzom priestore s hlasnejšou hudbou medzi ďalšími 400 divákmi sa môžu cítiť nespokojne.
Taktiež odporúčame divákom, aby prichádzali na divadelné predstavenie minimálne 15 minút pred začatím. Vystúpenie začína vždy presne v stanovený čas.
Nesľubujte detičkám, že pôjdu na pódium. V tomto divadelnom vystúpení účinkujú iba herci. Detičky majú možnosť sa stretnúť s Fíhou na autogramiáde po vystúpení. Túto udalosť im prosím nechajte ako prekvapenie, nesľubujte im osobné stretnutie s Fíhou. V prípade vyššej moci, neočakávaných udalostí (choroba a pod.) nevieme autogramiádu zaručiť na 100 %.

Zmena programu a termínu v prípade zasiahnutia vyššej moci je vyhradená.

Každá osoba musí mať platnú vstupenku.

Predstavenie FÍHA tralala je vhodné PRE DETI OD 2 ROKOV.
Nie je povolené vytvárať audio ani vizuálne záznamy z predstavenia.

Dĺžka predstavenia: cca 60 minút

Vstup do foyer na predstavenie: 30 minút pred predstavením.

Zľavy a vstupenky pre deti: bez nároku na zľavy.

BABY BAND

Kapela pre deti BABY BAND s pesničkami škriatka FÍHA tralala.Najobľúbenejší slovenský škriatok nestíha prijímať všetky pozvania na vystúpenia, preto pre deti, rodičov a organizátorov hodnotných kultúrnych podujatí vymyslel koncert svojich obľúbených pesničiek v podaní kapely BABY BAND. Tvoria ju výnimoční slovenskí hudobníci a výborné speváčky. Táto hudobná skupina sa od svojho nedávneho vzniku zúčastnila na najväčších eventoch a kultúrnych podujatiach ako napr. Volkswagen - Deň otvorených dverí 2016, HYUNDAY MOBIS OPEN DAY 2016, ESET Family DAY, Šaľa MAXI festík 2016 atď. Tešíme sa aj na Vaše pozvania.Účinkujú:Andrea Gabrišová (spev) - Muzikálová speváčka, ktorá pôsobí v najvýznamnejších pražských muzikáloch Fantóm Opery (ako Meg), Rómeo a Júlia (ako Júlia), atď.Kristína Mackovčáková (spe...

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom