412711852441431

BABY BAND

Vážení organizátori kultúrnych podujatí,

dovoľte, aby sme Vám predstavili projekt pre deti z produkcie FÍHA tralala. Keďže najobľúbenejší slovenský škriatok nestíha prijímať všetky pozvania na vystúpenia, vytvoril pre Vás nový produkt, ktorý si môžete objednať na Vaše akcie a priniesť tak deťom i dospelým množstvo zábavy. Ponúkame hodinový koncert živej kapely, pozostávajúcej z troch kvalitných hudobníkov (klávesy, bicie, basgitara) a dvoch speváčok, ktoré účinkujú na muzikálových scénach slovenských i českých divadiel.

V 60-minútovom koncerte odznejú známe hity škriatka FÍHA tralala a tiež celkom nové veselé a pútavé piesne kapely BABY BAND, ktoré si deti môžu spolu s nami zaspievať, a tiež sa môžu aktívne zapojiť do ukazovačiek, ktoré každú pieseň sprevádzajú.  

Speváčky podľa Vášho želania môžu vystupovať v kostýmoch „Speváčky“ alebo ako „Myšky z knižky“, najlepšie kamarátky škriatka Fíha, ktoré sa s ním objavujú na DVD, v knihách a tiež na javisku v divadelných predstaveniach (FÍHA tralala a rozprávková družina, FÍHA tralala – ROK).

V programe neúčinkuje škriatok FÍHA tralala. V prípade záujmu je po koncerte možnosť autogramiády a fotenia s kapelou BABY BAND.

Referencie:

Hudobná skupina BABY BAND sa za niekoľko mesiacov od svojho vzniku zúčastnila na mnohých významných eventoch a kultúrnych podujatiach v SR a ČR, napr.:

2016: Deň otvorených dverí VOLKSWAGEN, Hyundai MOBIS Open Day, ESET Family Day, Šaľa MAXI FESTÍK, BAJKOVAČKA Jasná, MEDVEDIE DNI Hrebienok-Starý Smokovec, HAPPY DAY Business Center CASSOVAR Košice

2017: ČIPKÁRSKÔ – Dni obce Brusno, BOSCH Open Air České Budějovice, Hyundai MOBIS Open Day, KIA Family Day, 1. Detský festival a veľtrh Agrokomplex Nitra, Beckovské slávnosti Beckov, Guláš fest Kostolná pri Dunaji, Dubákfest Dubové a ďalšie.

Koncert je vhodný na mestské slávnosti, festivaly, dni otvorených dverí, ale aj na rôzne menšie kultúrne akcie, ako sú firemné (napr. mikulášske) večierky, otváranie obchodných centier a pod. K úspešnej realizácii koncertu je nevyhnutná profesionálna organizácia podujatia.

Tešíme sa aj na Vaše pozvanie. Účinkujú:
Andrea Gabrišová (spev) - Muzikálová speváčka, ktorá pôsobí v najvýznamnejších pražských muzikáloch Fantóm Opery (ako Meg), Rómeo a Júlia (ako Júlia), atď.
Kristína Mackovčáková (spev) - Bábkoherečka, herečka a speváčka, ktorá okrem projektu FÍHA tralala pôsobí aj v programoch Milana Markoviča alebo detskej relácii Klbko.
Romana Orlická (spev) - Je súčasťou významných muzikálov ako napr. Cats - Mačky (Nová scéna Bratislava), Jesus Christ Superstar (Ján Ďurovčík) a ďalších.
Zuzana Mészarosová (spev) - Herečka a speváčka, účinkujúca vo viacerých muzikáloch Jána Ďurovčíka a v divadle Nová scéna v Bratislave.
Adam Hudec (basa) - Skladateľ a basgitarista skupiny Groove Hub, ktorá získala viacero hudobných ocenení.
Branislav Jelen (bicie) - Má za sebou hranie s významnými skupinami a interprétmi ako napr. Zuzana Smatanová, Mária Čírova, Credo, Metelica atď.
Peter Papp (klávesy) - Spolupracoval napr. s Petrom Nagyom a ďalšími spevákmi a kapelami.
Jakub Tvrdík (klávesy) - Člen kapiel Billy Barman, Lovely pimps atď.

kontakt: babyband@fihatralala.sk

Záznamy neboli nájdené...